Godzina Grupa Wiek Rodzaj Lokalizacja
15:40-16:25 ORZESZKI 4-5 mix taneczny Szkoła w Przeźmierowie (sala korekcyjna), ul Kościelna 46/48
16:30-17:30 ISKIERKI 6-7 MIX Taneczny Szkoła w Przeźmierowie (sala korekcyjna), ul Kościelna 46/48
16:30-18:00 MŁODE LWY 10-13 HIP-HOP Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)
17:00-18:00 AKROBATYKA GKS TARNOVIA 6-7 Akro GKS TARNOVIA ul 23 Pażdziernika 34 Tarnowo
18:00-19:00 AKROBATYKA GKS TARNOVIA 8-10 Akro GKS TARNOVIA ul 23 Pażdziernika 34 Tarnowo
18:00-19:00 ZŁOTE RYBKI 6 - 7 MIX Taneczny Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)
19:00-20:00 AKROBATYKA GKS TARNOVIA 10-13 Akro GKS TARNOVIA ul 23 Pażdziernika 34 Tarnowo
19:00-20:30 ASY ART 11-14 Modern, Jazz, Acro Dance Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)
20:00-21:30 WONKY 15+ STREET OSiR Tarnowo Podgórne, sala Fitness, ul Nowa 15

Godzina Grupa Wiek Rodzaj Lokalizacja
17:00-18:00 NITECZKI 4-5 MIX Taneczny Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)
18:00-19:30 DZWONKI 9-11 Modern, Jazz Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)
19:30-21:00 KLASY ART 13 - 16 Modern, Jazz, Contemporary Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)

Godzina Grupa Wiek Rodzaj Lokalizacja
17:00-18:00 BIAŁE ŁABĘDZIE 8-10 MIX Taneczny Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)
17:30-19:00 ASY STREET 11-14 HIP-HOP Szkoła w Przeźmierowie (sala korekcyjna), ul Kościelna 46/48
18:00-19:00 ZŁOTE RYBKI 6 - 7 MIX Taneczny Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)
19:00-20:30 ASY ART 11-14 Modern, Jazz, Acro Dance Hala Sportowa OSIR przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie - sala Fitness (ul Nowa 60)

Godzina Grupa Wiek Rodzaj Lokalizacja
20:00-21:30 WONKY 15+ STREET Szkoła w Przeźmierowie (sala korekcyjna), ul Kościelna 46/48

Godzina Grupa Wiek Rodzaj Lokalizacja
16:30-17:50 IMPULS 10-13 MIX Taneczny PRO VITAL FITNESS CLUB Dąbrówka, ul Lipowa 1
19:00-20:00 DZWONKI 9-11 Modern, Jazz Szkoła w Przeźmierowie (sala korekcyjna), ul Kościelna 46/48
19:30-21:00 ASY STREET 11-14 HIP-HOP Hotel Glamour Przeźmierowo, ul Rynkowa 92
20:00-21:30 KLASY ART 13 - 16 Modern, Jazz, Contemporary Szkoła w Przeźmierowie (sala korekcyjna), ul Kościelna 46/48

Godzina Grupa Wiek Rodzaj Lokalizacja
11:00-12:30 FREESTYLE/OPEN 10 - 16 STREET Szkoła w Przeźmierowie (sala korekcyjna), ul Kościelna 46/48
12:00-13:00 AKROBATYKA HALA BARANOWO godz.12:00 6 - 10 poziom początkujący/średnio-zaawansowany Hala Baranowo, ul Wypoczynkowa 93 A
13:00-14:30 AKROBATYKA HALA BARANOWO godz.12:00 6 - 10 poziom średnio-zaawansowany Hala Baranowo, ul Wypoczynkowa 93 A
14:30-16:00 AKROBATYKA HALA BARANOWO godz.13:00,14:30 10 - 16 poziom średnio-zaawansowany Hala Baranowo, ul Wypoczynkowa 93 A

Godzina Grupa Wiek Rodzaj Lokalizacja

Partnerzy

partner_15
partner_16